ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018-2019

  TMHMA

 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΡΙΤΗ

 ΤΕΤΑΡΤΗ      ΠΕΜΠΤΗ

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ
Κ7

(2012-2013)

ΜΠΑΣΗΣ

ΡΕΠΟ

 

18.00-19.30

18.00-19.30 18.00-19.30 ΡΕΠΟ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Κ8

(2011)

ΜΠΑΣΗΣ

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00

 

18.00-19.30

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Κ9

(2010)

ΜΠΟΥΣΗΣ

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00 18.00-19.30

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Κ10
(2009)

ΜΠΑΣΗΣ

16.30-18.00 ΡΕΠΟ 16.30-18.00

 

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Κ11

(2008)

 

ΜΠΟΥΣΗΣ

 

18.00-19.30

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

18.00-19.30

 

 

18.00-19.30

 

ΡΕΠΟ

     ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ  Κ12

(2007)

 

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

19.30-21.00

 

19.30-21.00

                                                               19.30-21.00                        ΡΕΠΟ  

19.30-21.00

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

Κ13

(2006)

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

Κ14

(2005)

 

ΝΕΩΝ

Κ15-Κ16

(2003-2004)

 

 

 

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

 

 

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

 

18.00-19.30

 

 

16.30-18.00

 

 

 

15.30-17.00

 

 

 

18.00-19.30

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

18.00-19.30

 

 

 

16.30-18.00

 

 

 

 

19.30-21.00

 

 

18.00-19.30

 

 

 

16.30-18.00

 

 

 

18.00-19.30

 

 

16.00-17.30

 

 

 

16.30-18.00

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ. ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2018-2019

TMHMA

    ΔΕΥΤΕΡΑ

 TPITH

 ΤΕΤΑΡΤΗ

TMHMA

16:30 17:30

16:30 — 17:30

16:30 — 17:30

TMHMA

17:30 18:30

17:30 18:30

17:30 — 18:30

 

 TMHMA

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣABBATO

TMHMA

16:30 — 17:30

16:30 — 17:30

10:00 – 11:00

TMHMA

17:30 — 18:30

17:30 — 18:30

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ COMBAT JU-JITSU 2018-2019

 


 

ΔΕΥΤΕΡΑ


ΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΜΗΜΑ1

18:30-19:30

 ΤΡΙΤΗ


ΝΟ GI

19.00-20.00

  ATEMI WAZA

 ΤΕΤΑΡΤΗ


ΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΜΗΜΑ1

18:30-19:30

ΠΕΜΠΤΗ


                  GI

           19.00-20.00

         ATEMI WAZA

                                                                                                                                                    

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΜΗΜΑ1

18:30-19:30

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΜΗΜΑ 2

18.30-20.00

ΠΑΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ2

18:30-20:00

 20.15-21.15

NE WAZA

ΠΑΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ2

18:30-20:00

20.15-21.15

NE WAZA

 

 

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

20.00-21.30

 

 

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

20.00-21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΜΗΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ

20.00-21.30

 

ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2018-2019

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 

 ΠΕΜΠΤΗ

 

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΩΡΕΣ

17:30-18:30 ΤΜΗΜΑ 1
17:30-18:30 ΤΜΗΜΑ 2 17:30-18:30 ΤΜΗΜΑ 1
17:30-18:30 ΤΜΗΜΑ 2  
17:30-18:30 ΤΜΗΜΑ 1 18.30-19.30 ΤΜΗΜΑ 2

 

ΠΑΡΚΟΥΡ  FREERUNNIG

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2018-2019

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 

 ΠΕΜΠΤΗ

 

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΕΣ

18:30-20:00 20:00-21:30
ΡΕΠΟ
18:30-20:00  20:00-21:30
ΡΕΠΟ  
18:30-20:00  20:00-21:30
12:30-14:30

ΧΟΡΟΣ

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2018-2019

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΡΙΤΗ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 

 ΠΕΜΠΤΗ

 

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΩΡΕΣ

16:30

17:00

ΡΕΠΟ

 

16:30

17:30

 16:30

17:30

ΡΕΠΟ

 

ΡΕΠΟ

ΑΚΡΩΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2018-2019

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΡΙΤΗ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ  ΠΕΜΠΤΗ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

ΩΡΕΣ

17:30

18:30

 17:30

19:30

17:30

18:30

 17:30

19:30

17:30

18:30

10:00

11:30

 
 
Copyright © 2016 | Developed by MyCompany | Hosted by stakaman.gr