ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

 

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017-2018

  TMHMA

 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΡΙΤΗ

 ΤΕΤΑΡΤΗ  ΠΕΜΠΤΗ

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ
(2011-2012)

ΜΠΑΣΗΣ

ΡΕΠΟ

 

16.30-17.30

16.30-17.30 ΡΕΠΟ 16.30-17.30

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
(2009-2010)

ΜΠΟΥΣΗΣ

19.30-20.45

 

19.00-20.15

ΡΕΠΟ

 

19.00-20.15

 

ΡΕΠΟ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
(2009-2010)

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ

19.00-20.15

 

19.00-20.15

ΡΕΠΟ

 

19.00-20.15 ΡΕΠΟ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

2
(2007-2008)

ΜΠΟΥΣΗΣ

16.30-18.00 ΡΕΠΟ 16.30-18.00

 

ΡΕΠΟ

 

16.30-18.00

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

1

(2007-2008)

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

17.30-19.00

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

18.00-19.30

 

 

ΡΕΠΟ

 

18.00-19.30

ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ

 

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 1

ΤΜΗΜΑ 1

20.45-21.30

ΤΜΗΜΑ 2

21.30-22.15

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1

20.30-21.15

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2

21.15-22.00

 

ΝΕΟΙ- ΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΜΗΜΑ 1

20.30-21.15

ΤΜΗΜΑ 2

21.15-22.00

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2

ΤΜΗΜΑ 1

19.30-20.15

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2

ΤΜΗΜΑ 2

20.15-21.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

2

(2005-2006)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1

(2005-2006)

 

ΠΑΙΔΙΚΟ (2003-2004)

 

ΝΕΩΝ

(2001-2002)

 

 

 

ΜΠΟΥΣΗΣ

 

 

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

 

ΜΑΝΙΚΑΣ

 

 

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

18.00-19.30

 

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

15.30-17.00

 

 

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

 

 

20.15-21.45

 

 

16.00-17.30

 

 

17.30-19.00

 

18.00-19.30

 

 

 

19.30-21.00

 

 

16.00-17.30

 

 

15.30-17.00

 

17.30-19.00

 

 

 

20.00-21.30

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

17.30-19.00

 

 

ΡΕΠΟ

 

 

 

20.15-21.45

 

 

15.30-17.00

 

 

ΡΕΠΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ. ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2017-2018

TMHMA

    ΔΕΥΤΕΡΑ

 TPITH

 ΤΕΤΑΡΤΗ

TMHMA

16:30 17:30

16:30 — 17:30

16:30 — 17:30

TMHMA

17:30 18:30

17:30 18:30

17:30 — 18:30

 

 TMHMA

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣABBATO

TMHMA

16:30 — 17:30

16:30 — 17:30

10:00 – 11:00

TMHMA

17:30 — 18:30

17:30 — 18:30

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ COMBAT JU-JITSU 2017-2018

         TMHMA


 

ΔΕΥΤΕΡΑ


 ΤΡΙΤΗ


 ΤΕΤΑΡΤΗ


 

ΠΕΜΠΤΗ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 


 

                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΡΧΑΡΙΩΝ

18:00-19:00

 

18:00-19:00                            18:00-19:00 
ΠΑΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ

 

 

ATEMI     WAZA

 

 

NE WAZA

 

 

 

CJJ

ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

19:00-20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30-22:30

 

 

 

 

 

19:00-20:30

 

 

20:30-22:00

 

 

19:00-20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30-22:30

19:00-20:30

 

 

 

20:30-22:30

 

 

19:00-20:30

 

 

 

20:30-22:30

 

ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2017-2018

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΩΡΕΣ

17:30-18:30 17:30-18:30   
17:30-18:30

 

ΑΚΡΩΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Α.Γ.Σ ΠΥΡΑΜΙΔΑ 2017-2018

 TMHMA

ΔΕΥΤΕΡΑ

 ΤΡΙΤΗ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 ΤΕΤΑΡΤΗ  ΠΕΜΠΤΗ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ

ΩΡΕΣ

17:30  18:30  17:30  19:30 17:30  18:30  17:30  18:30 17:30  19:30 10:00
 
 
Copyright © 2016 | Developed by MyCompany | Hosted by stakaman.gr